Jdi na obsah Jdi na menu
 


Stěhování koní

2. 1. 2010

 

Dlouholetému kamarádu Radku Korandovi děkuji za dočasné poskytnutí azylu koním i mě v místě jeho bydliště a za laskavý přístup k nám..

 Za podporu a pomoc s novými stájemi a při stěhování koní a příslušenství velice děkuji svému tatínkovi, dále Martinu Burešovi a jeho přítelkyni Marušce, kteří mi byli nápomocni i v nepříznivém počasí,  panu Jelínkovi za velkou ochotu a vstřícnost při realizaci alarmů na rychlo v předvánoční době a v neposlední řadě panu Vanžurovi za laskavý přístup a dodávku materiálu.

 Za pomoc při patáliích s posledním stěhováním sena bych také ráda poděkovala svému kamarádu ing. Marku Hanušovi...

 V současné době připravuji svým dvěma koníkům novéObrazek zabydlení, opět s venkovními boxy, které se projevilo jako ideální způsob ustájení splňující veškeré požadavky pro jejich zdraví a pohodlí. Pokud musejí být zavření, mají možnost sledovat okolí, být zároveň na čerstvém vzduchu a netrpí tak žádnými respiračními nemocemi. Také nejsou  odtrženi od aktuálního počasí, tudíž zůstávají otužilí a odolní vůči příp. výkyvům počasí.

 Práce neustále pokračují a já věřím, že budeme mít během příštího roku k dispozici další rozšířené zázemí pro nás všechny.

 

 

ObrazekObrazek

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář